У Києві ветерану війни на Донбасі та його дружині проломили голови. Обоє в тяжкому стані

У Києві ветерану війни на Донбасі та його дружині проломили голови. Обоє в тяжкому стані

Фото: Ігор Хан / Facebook

Чоловік перебуває в критичному стані.

У Києві невідомі напали на ветерана АТО, бійця 90-го батальйону Ігоря Панова (позивний "Хан" та його дружину. Їх знайшли з проломленими головами. Обоє нині в тяжкому стані в лікарні.

Про це у Facebook повідомила волонтерка Тетяна Грубенюк.

"Сьогодні вночі у під’їзді власного будинку, на сходах між поверхами, був знайдений Ігор Панов (позивний "Хан") з дружиною. Знайдені без свідомості з проломленими головами... Обоє! Їх доставили в 17-иу лікарню. Терміново були проведені операції обом. При трепанації черепа у "Хана" почалася сильна кровотеча, була велика крововтрата. Робили 16 переливань, Оксані трохи менше. Обоє перебувають у комі і на апаратах штучної вентиляції. У Оксани стан трохи кращий. Вона реагує на подразники. Стан стабільно важкий. Будуть пробувати давати зондове харчування. У "Хана" стан критичний", - зазначила Грубенюк.

За словами волонтерки, Панову "постійно вводять адреналін і препарат для вирівнювання тиску. Нічого, крім води, організм не сприймає. В "Хана" травма набагато важча. Крім численних кісткових уламків, сильні гематоми головного мозку. І, якщо я правильно зрозуміла, розтрощено пів обличчя".

Потерпілих знайшли сусіди. Кажуть, ні сварок, ні криків, ні шуму не чули. Свідків події немає.

Справу розслідує поліція.

Якийсь страшний день... Я не буду писати філософську фігню...дуже втомилася! Сьогодні вночі у під’їзді власного будинку,...

Опубліковано Тетяною Руденькою Неділя, 10 листопада 2019 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація