У Києві ведуть метро на Виноградар. Кличко опублікував відео з будівельного майданчика

У Києві ведуть метро на Виноградар. Кличко опублікував відео з будівельного майданчика

Фото: facebook/Віталій Кличко

Мер Києва переконує, що будівництво йде за планом.

У Києві розпочали облаштовувати дві нові станції метро на Виноградар. Мер столиці Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook опублікував відео будівельних робіт.

"Роботи з будівництва двох нових станцій метро на Виноградар – тривають. Біля станції “Сирецька” в спеціальну шахту вже спустили обладнання, за допомогою якого прокладатимуть тунель в напрямку майбутньої станції метро “Мостицька”, – прокоментував міський голова.

Кличко також повідомив, що паралельно триває процес укріплення ґрунту на перегоні між станціями “Мостицька” та “Проспект Правди”. А наприкінці липня там почнуть копати траншею під двоярусний тунель глибиною 18 метрів. 

"Також працюють метробудівці на майбутній станції "Мостицька" - сьогодні бурять отвори для вентиляційних шахт та заливають фундамент самої станції", – додав він.

Нагадаємо, "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар вартістю 6,3 млрд грн у січні 2018 року. Втім, дата проведення тендеру неодноразово переносилася. Останні торги метрополітен оголосив 11 вересня. Проєкт будівництва затвердили ще у липні минулого року.

На початку листопада у столичній підземці визначились із будівельником ділянки Сирецько-Печерської лінії від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та дільницею вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Ним стало ПАТ "Київметробуд", яке запропонувало найнижчу ціну.

Дві нові станції метро за три роки пообіцяли киянам Порошенко і Кличко

Дві нові станції метро за три роки пообіцяли киянам Порошенко і Кличко

Повʼязані теми:

Наступна публікація