У Києві вдруге затримали "злодія у законі", який покривав автокрадіїв

У Києві вдруге затримали "злодія у законі", який покривав автокрадіїв

У Києві вдруге затримали "злодія у законі", який покривав автокрадіїв

Фото: ГУ НП у м. Києві

Навесні правоохоронці вже обмежували свободу цього уродженця Грузії.

У столиці затримали 51-річного громадянина Росії Джошуа Гела, який у кримінальному світі має прізвисько "Гела Тбіліський".

Про це повідомляє Нацполіція.

Зазначається, що навесні міграційна служба вирішила примусово повернути "злодія у законі" до РФ. Проте, нещодавно поліцейські дізналися, що він знову у Києві.

"У минулому він неодноразово судимий за тяжкі злочини (розбої, правопорушення, пов'язані з незаконним обігом наркотиків), тож добре знається на кримінальних традиціях і живе за "поняттями". У 1996 році в Москві "Гелу Тбіліського" коронували два відомих у кримінальному світі "злодії у законі", - розповів начальник ГУ НП у місті Києві Андрій Крищенко.

В Україні "злодій у законі" створив кілька злочинних груп, які займалися крадіжками із автомобілів та викраденням машин у Києві та області, Миколаєві та Херсоні, тож він "кришував" їхню діяльність.

Крім того, "Гела Тбіліський" організовував кримінальні "сходки" і заохочував молодь долучатися до своїх банд.

Під час обшуку можливого місця проживання  правоохоронці його затримали.

Наразі поліція встановлює, яким чином і за якими документами він потрапив на територію України. Затриманого помістили до Чернігівського пункту тимчасового тримання, вирішуються питання щодо його видворення за межі України.

Нагадаємо, у Києві затримали небезпечного "злодія у законі" та видворили його до Стамбулу46-річний уродженець Грузії прибув до України і планував створити злочинне угрупування, члени якого б "спеціалізувалися" на угонах елітних авто та крадіжках із квартир заможних громадян. Валіко Мжавія у кримінальному середовищі має статус "злодій у законі",.

Повʼязані теми:

Наступна публікація