У Києві вдома голосуватимуть понад 7,7 тис. осіб, із них лише шестеро - через коронавірус

Дата публікації
Перегляди
151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві вдома голосуватимуть понад 7,7 тис. осіб, із них лише шестеро - через коронавірус

Фото: УНІАН

З бюджету столиці виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень на дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту, аби забезпечити виборчі дільниці.

За місцем проживання у Києві сьогодні голосуватимуть понад 7,7 тисячі осіб, із них лише шестеро – у зв’язку із хворобою на COVID-19.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час онлайн-пресбрифінгу повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний, інформує пресслужба КМДА.

"Значну увагу ми приділяємо голосуванню людей за місцем проживання. Таких виборців у нас понад 7,7 тисяч осіб. Звичайно, є відповідно створені комісії, які їдуть за місцем проживання та дають кожному громадянину можливість здійснити своє конституційне право. Виборці, які захворіли COVID-19 або перебувають у лікарнях, також реалізують своє право. Адже у закладах охорони здоров’я створені спецдільниці і, звичайно, люди можуть там проголосувати. Тому на сьогодні ми вважаємо, що виборчий процес забезпечено у повній мірі", – зазначив Загуменний.

За його словами, звернень щодо голосування за місцем проживання від осіб, які захворіли на COVID-19, було лише шість.

Загуменний нагадав, що з бюджету столиці виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень на дезінфікувальні засоби та засоби індивідуального захисту, аби забезпечити виборчі дільниці усім необхідним для голосування в умовах карантину.

"Дезінфекцію приміщень виборчих дільниць обов’язково проводять кожні 4 години. Окрім того, на дільницях обладнані місця для збору та утилізації засобів індивідуального захисту, розмітка для дотримання соціальної дистанції тощо", - зазначають у КМДА.

Нагадаємо, ТСН.ua розповідає, як відбувається голосування на місцевих виборах у текстовій трансляції.

Місцеві вибори: хворі на коронавірус теж проголосують

Місцеві вибори: хворі на коронавірус теж проголосують

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація