У Києві вантажівка розвалила ресторан, водій утік

Дата публікації
Перегляди
5062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві вантажівка розвалила ресторан, водій утік

Місцеві жителі не виключають, що це було зроблено навмисне.

У столиці ЗІЛ зніс пів ресторану-караоке. Вночі вантажівка влетіла у невеличкий заклад і знищила його опорні стіни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За лічені хвилини на місці вже була охоронна фірма, однак винуватці ДТП встигли втекти. За словами очевидців, із машини вибігли троє осіб, але охоронці, котрі прибули через 4 хвилини, їх уже не застали. Інцидент стався приблизно о 2:30 ночі, і власник каже, що інколи в цей час у ресторані ще гуляли відвідувачі, проте саме в ніч проти понеділка всі розійшлися раніше, тому постраждало тільки майно. "Людині ніде було припаркуватися, ось припаркувалася у нас в закладі", - зберігає почуття гумору пан Микола.

У Києві вантажівка знесла половину будівлі ресторану-караоке

У Києві вантажівка знесла половину будівлі ресторану-караоке

Правоохоронці знайшли в кабіні вантажівки сліди крові. За попередніми підрахунками, шкоди люди із ЗІЛа наробили на пів мільйона гривень. Поліція оформила цей випадок, як ДТП, а страхова закладу такі казуси не покриває. Власники тепер розраховують на страховку від вантажівки та оцінюють свої збитки у 20 тисяч доларів, хоча автоцивілка покриває максимально 100 тисяч гривень. Додатково господарям ресторану довелося витрачатися на те, щоби витягти ЗІЛ зі свого ресторану – ці роботи обійшлися у 5 тисяч гривень.

Дирекцію ресторану найбільше дивує, що по такій маленькій дворовій вулиці хтось зміг розігнатися до такої швидкості, щоб знести залізний тин і пів їхнього закладу. ТСН дізналася, що власник авто вже три роки живе за кордоном, а генеральне доручення на транспортний засіб дав товаришу. Той знайшов купців на ЗІЛ, які взяли перевірити авто на справність і залишили телефон для зв’язку, однак тепер на дзвінки не відповідають. Сусіди ж ресторану-караоке не відкидають версію, що комусь просто увірвався терпець, бо розважальний заклад вже вісім років не давав їм спати. "Скільки ми вже заяви писали на нього. Гулянки-п’янки до двох до пяти годин. А тут діти живуть", - кажуть місцеві жителі.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
5062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація