У Києві вандали осквернили пам’ятник воїнам АТО

Невідомі облили пам’ятник зеленою фарбою.

У Києві невідомі вандали облили зеленою фарбою пам’ятник, який встановлено на честь воїнів АТО, котрі загинули на Донбасі, захищаючи Україну. Меморіал розміщений поблизу станції метрополітену "Берестейська".

Про це повідомили співробітники КП з утримання зелених насаджень Шевченківського району.

Як зазначається, спаплюжений меморіал комунальники виявили вранці 30 грудня. Вони швидко очистили з пам’ятника фарбу і привели його до звичного вигляду. Водночас комунальники закликали громадян бути свідомими і не вчиняти подібних дій.

"Не хочеться розбавляти передноворічні клопоти сумними новини. Але є речі, про які не можна мовчати. Наш районний пам’ятник воїнам АТО облили фарбою вандали. Це люди, які живуть поруч з нами і які не мають поваги ані до праці інших, ані, що найгірше, до подвигу і пам’яті наших героїв. Попередити такі вчинки може ефективна робота Муніципальної варти та посилений відеонагляд", — йдеться на сторінці.

Нагадаємо, раніше на Андріївському узвозі у Києві вандали зняли мідні листи з даху "Замку Ричарда". Їх затримали. Виявилося, що молодики хотіли "заробити" грошей, обдираючи мідні листи з даху будівлі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація