У Києві в житловому будинку виробляють косметику: люди скаржаться на "ароматне" сусідство

У Києві в житловому будинку виробляють косметику: люди скаржаться на "ароматне" сусідство

Люди вимагають припинити виробництво.

Уже пів року мешканці столичної п'ятиповерхівки борються з фірмою, яка на першому поверсі у квартирі почала виробляти косметику. Люди не можуть дихати в себе вдома, а виклики поліції та звернення до районної та місцевої влади не допомагають

Що ж робити, аби мешканці нарешті дихали вільно - "Сніданок з 1+1" розбирався.

П'ятиповерхівка потерпає від виробництва косметики. Раїса Костянтинівна мешкає в будинку майже все життя, але останні пів року жити тут стало важко. Жінка переконує: її квартира розташована просто над хімічним виробництвом.  Син Раїси Костянтинівни Олег уже пів року намагається з цим боротися.

Їдкий запах відчуває навіть Анна Григорівна, яка живе за п'ять під'їздів звідси. З першого погляду запах схожий на ароматичні масла, ароматерапію. Впоратися з ненависним запахом не допомагають ні виклики поліції, ні зверення до Держпродспоживслужби, райради та навіть Офісу президента.

"Сніданок" також намагався викликати поліцію, але після години очікування нам відмовили. Мовляв, перевірку вже робили і порушень не виявили. Утім, за цікавим збігом обставин до Олега в цю мить зателефонували із Дніпровської районної адміністрації. За словами представника адміністрації, власнику приміщення порадили розірвати договір про оренду. Однак чи станеться це, Олег аж ніяк не впевнений.

Не впевнений і адвокат Лаврентій Царук: "Це все не працює. З юридичкої точки зору це все в розтрощеному стані. Головне для того, щоби не попасти в якусь божевільню, потрібно не переставати боротися, продовжувати звертатися до всіх можливих посадовців, які існують".

У Києві мешканці п`ятиповерхівки потерпають від виробництва косметики у будинку

У Києві мешканці п`ятиповерхівки потерпають від виробництва косметики у будинку

Повʼязані теми:

Наступна публікація