У Києві в жінки забрали трьох доньок за тримання їх у нелюдських умовах

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві в жінки забрали трьох доньок за тримання їх у нелюдських умовах

Родина оселилася в занедбаному будинку без опалення, води і світла.

Із нелюдських умов правоохоронці забрали трьох неповнолітніх дівчаток, які разом із матір'ю мешкали в занедбаному будинку в Києві. Дівчата спали фактично на підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вибиті шибки, обвалені сходи та двері, які тримаються на чесному слові – здається, цей будинок от-от розвалиться. Тут давно не робили ремонтів, відімкнули світло, газ та тепло, а водопроводу ніколи й не було. У такому жахітті п'ять місяців жила Маргарита зі своїми неповнолітніми донечками. "Ми так планували, що літо тут побудемо, а потім звідси поїдемо, будемо шукати якусь хату, щось будемо робити", - каже жінка.

Правоохоронці забрали у матері трьох дівчаток, які жили у нелюдських умовах

Правоохоронці забрали у матері трьох дівчаток, які жили у нелюдських умовах

Півтора року тому Маргарита втекла зі Слов'янська до Києва від чоловіка, якого називає тираном. Спершу з дітьми жила в хостелі, згодом переїхала до цього будинку. Нового помешкання жінка так і не знайшла. "Холодно, я все розумію, що холодно, так. Але все рівно, я не знаю, ну, шукаємо потрошку. Ну, не виходить у нас зараз нічого такого знайти", - розповіла вона.

Знайти роботу жінка теж не могла, дівчат рятувала школа – лише там вони могли поїсти вдосталь і зігрітися. Особливістю школи-інтернату є те, що до цього закладу можна не просто ходити на уроки, але й жити цілодобово. Тож з понеділка по п'ятницю діти перебували саме тут, і лише на вихідні поверталися до матері. У школі про ситуацію в родині знали, але мати обіцяла знайти інше житло та роботу. Однак коли обіцянки не переросли в справи, звернулися до служби в справах дітей. "Другий поверх взагалі не опалювався, перед початком таких холодів мати поселила їх саме на другий поверх, а сама з цим співмешканцем розташовувалася на першому поверсі", - розповів керівник служби у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Олексій Поліщук.

Трьох найменших донечок забрали до реабілітаційного центру, а з матері взяли обіцянку знайти гідний будинок для дітей та роботу. "Або мама вирішить питання з житлом все-таки і роботою, і діти будуть повернуті в цьому разі, або якщо мама цього зробити не зможе, то, мабуть, вирішуватиметься питання про позбавлення батьківських прав", - пояснила керівник відділу ювенальної превенції Київської поліції Оксана Поплавська.

Жінка сумує за дітьми і обіцяє докласти всіх зусиль, аби їх повернути додому. "Потрібно знайти житло, з умовою, щоб там були світло, вода, газ чи навіть опалення дровами. Хай хатка буде, але щоби там було затишно, щоби там було все", - каже Маргарита. У реабілітаційному центрі діти можуть перебувати до дев’яти місяців. За цей час вони або повернуться додому, або Маргариту позбавлять батьківських прав.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація