У Києві в тестовому режимі почали працювати єдині смарт-картки на громадський транспорт

У Києві в тестовому режимі почали працювати єдині смарт-картки на громадський транспорт

Вони забезпечують поїздки у трамваї, тролейбусі та метро.

У Києві почали продавати єдиний електронний квиток, який має працювати в метро, трамваях і тролейбусах. Поки що це тільки в тестовому режимі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На станції "Арсенальній" продають свою першу смарт-картку, щоправда, розрахуватися за неї в зручний спосіб не виходить. "Ми приймаємо тільки готівкою", - каже продавець. Вартість самої картки становить 50 грн, далі можна оплатити кількість поїздок із урахуванням вартості 7,50 грн за кожну. Отже, картка на, приміром, десять поїздок обійдеться у 127 грн.

У столиці почали продавати єдиний електронний квиток

У столиці почали продавати єдиний електронний квиток

У метро синій пластик із намальованим Києвом спрацьовує. Так само відбувається і в тролейбусі, де одразу навпроти центральних дверей розміщено плакат із зображенням нової картки та інструкцією з її застосування. Проте, як довести контролеру, що ти сплатив за проїзд – там ні слова. А от у трамваї прилад на електронний носій не відгукнувся.

Із трьох місць, де картку можна придбати, а це інтернет, термінали самообслуговування і каси метрополітену – працює лише останній, і то не на всіх станціях. Купити смарт-картку поки що можна лише на шести станціях підземки: центральних, а також на "Почайній" і "Лісовій". Скористатися нею на станції "Тараса Шевченка" виявилося проблемою – апарат картку не розпізнав. Персонал станції допомогти не зумів, а кондуктор у трамваї на електронний пристрій дивиться з пересторогою. 

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація