У Голосіївському лісі в межах Києва відновили пошкоджену вандалами екостежку

У Голосіївському лісі в межах Києва відновили пошкоджену вандалами екостежку

У Голосіївському лісі в межах Києва відновили пошкоджену вандалами екостежку

Фото: Національний природний парк "Голосіївський"

Довжина екостежки становить 2,7 км, а прогулянка нею триває майже годину.

У Голосіївському лісі відновлено пошкоджену вандалами екостежку.

Вже зараз кияни і гості міста можуть вирушати нею на прогулянки.

Про це повідомив співзасновник агенції Gres Todorchuk PR Олександр Тодорчук.

"Рік тому в Голосіївському лісі з’явилась перша у місті інтерактивна екостежка. Цей проєкт наша агенція Gres Todorchuk PR реалізувала для Intertop, а партнерами ініціативи виступили Мінприроди та Національний природний парк "Голосіївський". Ми вирішили спонукати киян до прогулянок та трохи більше розповісти про довкілля. Вже під час роботи з подивом дізнався, що цей ліс – унікальне місце, єдиний в Україні та один із кількох у світі національних парків, розташованих у межах мегаполісу", - пише Тодорчук.

Довжина тутешньої екостежки становить 2,7 кілометра, а прогулянка нею триває близько години. За цей час можна дізнатися більше про тварин, що тут мешкають, навчитися розрізняти рослини, види лісу. Також там облаштували точки, де можна порівняти розмах рук з розмахом крил птахів та виміряти зріст "у зайцях".

"За рік стежку відвідали десятки тисяч людей. На жаль, серед них знайшлося декілька вандалів, що розмалювали стенди політичними гаслами і просто попсували носії. Зізнаюсь, в такий момент трохи опускаються руки. Радий, що Сергій Бадрітдінов та Лєра Толочина вирішили привести стежку до ладу і вже зараз ми готові кликати киян на прогулянку відновленою стежкою", - резюмував Тодорчук.

 

Про справжню турботу Рік тому в Голосіївському лісі з’явилась перша у місті інтерактивна екостежка. Цей проєкт наша...

Опубліковано Олександром Тодорчуком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Нагадаємо, на Співочому полі за 10 днів відкриється виставка квітів "Мульт-ленд". Для створення 10 казкових історій "Муль-ленду" столичні підприємства з утримання зелених насаджень висадять понад 300 тисяч квітів: різні види бегонії, альтернатери, тагетису, колеусу, агератум, сеткреазію та інші. Щоб створити об’ємні 3D-фігури, використають металеві конструкції, дерево та виноградну лозу. Деякі скульптури сягатимуть більше 5 м у висоту 

Повʼязані теми:

Наступна публікація