У Києві в Голосіївському лісі собака прокусив жінці ногу: постраждала шукає власницю тварини

Постраждала хоче дізнатися, чи щеплений собака, чи немає у нього сказу.

У Києві в Голосіївському лісі собака прокусив жінці ногу. 

Постраждала шукає власницю тварини, аби дізнатися, чи щеплений собака, чи немає у нього сказу.

Про це йдеться у повідомленні спільноти "Типове Голосієво" у Facebook.

"Просимо допомоги розшукати жінку, яка гуляє з собаками Голосіївським лісом. 3 серпня з подругою близько 21:00 бігали в Голосіїському лісі від музею Пирогів в сторону Голосіївського гірськолижного спуску. На стежці зустріли жінку з собакою, ми зупинилися, жінка відійшла в кущі, покликала до себе собаку, собака зробив коло біля господарки, повернувся до нас і вкусив мене за литку. Побачивши ситуацію, жінка втекла з собакою вглиб лісу. Звертаюсь до вас, можливо, хтось із підписників знає, бачив чи впізнає жінку за описом", - пише постраждала жінка.

Вона зазначає, що звертатись до правоохоронних органів не буде, її необхідно знати про стан собаки (щеплений/не щеплений) і стежити за його станом протягом 10-14 днів.

"Жінка худорлява, зріст десь 165 см, волосся темно-каштанове приблизно на рівні плечей, на момент інциденту була одягнута у світлу рубашку з рукавом до ліктя та довгу спідницю, волосся зібране у пучок знизу, на безхатька не схожа. Собака безпородний, чорний, довгошерстний, середній", - так описала постраждала власницю та пса.

Знайомі бігуни упізнали жінку за характерною поведінкою/керуванням собакою: під час зустрічі з бігунами жінка тікає зі стежки в кущі і кличе до себе собаку (замість того щоб притримати його).

"У жінки є декілька собак, подруга, яка вчора була зі мною, бачила її раніше - неподалік від знаку "Дідорівська стежка" з 3-5 собаками, вона також спочатку йшла в кущі і кликала собак до себе", - розповіла жінка, яку вкусив собака.

Нагадаємо, У Запоріжжі після нападу собаки померла 57-річна жінка. Вона стікла кров'ю, оскільки тварина перекусила артерію на нозі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація