У Києві описали квартиру чоловіка за аліментні борги

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві описали квартиру чоловіка за аліментні борги

Фото: Reuters

Екс-дружина не проти обміняти необхідність аліментів на житло.

Вже місяць в Україні працює закон, за яким у батьків, які не платять гроші своїм дітям, державні виконавці відбирають права на водіння автомобілів, можливість виїзду за кордон, скасовують дозволи на полювання та навіть забирають рухоме і нерухоме майно. Його дію вже сповна на собі зміг відчути дехто з боржників аліментів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Світлана – мати двох дітей, три роки як розлучена. Увесь цей час вона намагається стягнути з колишнього аліменти, накопичилася вже пристойна сума – 172,9 тис. гривень. "У нас сім виконавчих проваджень. Два – аліменти, 1 – вселення, стягувачку треба вселити у квартиру", - розповів про завдання державний виконевець Андрій Амборський. До аліментника він іде разом із Світланою, працівниками служби в справах дітей, поліцією і навіть робітниками житлової контори. Чоловік відчиняє всім двері і пускає в квартиру, хоч звістці про арешт майна не радий. При озвученні ж суми боргу взагалі ніяковіє. "Моє життя стільки не коштує", - каже Святослав.

Держвиконавці за місяць стягнули мільйони гривень з батьків, які не платять аліментів

Держвиконавці за місяць стягнули мільйони гривень з батьків, які не платять аліментів

Зустріч Світлани та Святослава – це чергова сварка із взаємними претензіями. Таких пар лише по Києву понад 11 тисяч. За новим законом державні виконавці вже стягнули заборгованих коштів на загальну суму 3 млн гривень. "Описуються і частини квартир, транспортні засоби, і будинок в області, і тут квартира", - пояснює начальник державної виконавчої служби Києва Віталій Чепурний.

Спроба Світлани та Святослава домовитися про полюбовне вирішення конфлікту зазнає фіаско. Але боржник таки підписує акт про арешт власної квартири та нервово запрошує забирати все майно з його оселі. На домовленість у сторін конфлікту є десять днів, після чого справу розглядатиме суд.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація