У Києві в автобусі побилися кондуктор і пасажирка

У Києві в автобусі побилися кондуктор і пасажирка

Наслідком став потрощений телефон і звільнення працівника.

Кондуктор і пасажирка з дитиною зчинили бійку в київському автобусі 46-го маршруту. Киянка запевняє, що на неї накинувся кондуктор, а свідки вважають, що дівчина сама спровокувала конфлікт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поліна з дитиною зайшли в повний автобус і стали на проході у кондуктора. "Я посадила дитину і стала близько до неї. Проходить ось ця істота, штовхає мене і каже: я що, маю по чужих ногах ходити, чи по ваших ногах – якось так", - розповідає пасажирка. За її словами, кондуктор її грубо відштовхнув, вона впала на свою дитину і забила коліно. Далі сварка набирала обертів. "Ти що, ідіотка? Ти що, не чуєш? Ти що, дура? Я кажу: ви п’яний, від нього перегар іде, сморід такий. Я не п’яний, сама ти п’яна", - каже Поліна.

Кондуктор і пасажирка з дитиною зчинили бійку в київському автобусі

Кондуктор і пасажирка з дитиною зчинили бійку в київському автобусі

Інші пасажири не втручалися, згодом уже за неї заступилася пара молодиків, але він і їм дав відкоша. Поліна почала знімати на телефон, але встигла зняти лише сім секунд. "Схопив мене за руки, почав телефон вибивати з рук. Він йому під ноги впав, він наступив на нього ногою", - розповіла жінка. Далі вона з дитиною вийшла з автобусу і викликала поліцію, а кондуктор поїхав далі. Через день в автобусі був уже інший працівник, колеги про конфлікт не знають, а от дівчина на зупинці запевняє, що їхала тим самим маршрутом і кондуктора не звинувачує: "Він завжди ввічливий, ніколи не грубіянив". Конфліктну ситуацію пояснюють так: "Тому що вона його провокувала, по-хамськи поводилася. Вона просто – от усім, стала ось так, і не проходить".

У автобусному депо кондуктора немає, керівництво його імені не розголошує. Коли трапляються подібні ситуації, зазвичай проводять очну ставку з обома учасниками і виявляють винних. Далі або через профком звільняють працівника, або він добровільно приймає рішення. У цій ситуації розібралися навіть без засідання комісії – заявили, що кондуктор у них уже не працює. "Він виявив бажання написати заяву про звільнення. Яка б провокаційна ситуація чи конфліктна, в будь-якому випадку він мав дотримуватися службових обов’язків і тримати себе в руках", - пояснили в підприємстві, а пасажирці пообіцяли покрити збитки за зламаний телефон.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація