У Києві в 200 точках продаватимуть хліб для пільговиків зі знижкою до 70%

У Києві в 200 точках продаватимуть хліб для пільговиків зі знижкою до 70%

Фото: УНІАН

Власникам "Картки киянина" надаватимуть 20-відсоткову знижку.

У столиці працюватимуть 200 магазинів та кіосків із продажу соціального хліба. Там за спеціальною системою знижок реалізовуватимуть, крім іншого, батони нарізні "Київський", житньо-пшеничний подовий хліб "Український" та хліб пшеничний першого ґатунку "Пшеничний".

"Йдеться про надання пільговим та непільговим категоріям киян – власникам муніципальної "Картки киянина" - спеціальних знижок. Розмір знижок для пільгових категорій встановлено від 70% до 25%. Для непільгових категорій власників муніципальної картки киянина на соціальні види хліба діятиме знижка 20%", –  сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За результатами перших конкурсів міської влади із реалізації проєктів щодо створення мережі об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом, переможцем визначено ПрАТ "Київхліб".

У 200 магазинах та кіосках можна буде придбати не лише хліб та хлібобулочні вироби, а й кондитерські вироби, цукор, чай, каву, какао, борошно, крупи, макаронні вироби, сухі продукти дитячого харчування і харчові концентрати, кавові напої, мед, варення, повидло, джем, безалкогольні напої та гарячі напої (чай та кава).

Раніше повідомлялося, що в Україні здорожчає хліб.

Чому дорожчає українська картопля та хліб – пояснення експертів

Чому дорожчає українська картопля та хліб – пояснення експертів

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація