У Києві утворився затор зі швидких біля медзакладу, де лікують хворих на COVID-19

У Києві утворився затор зі швидких біля медзакладу, де лікують хворих на COVID-19

Фото: facebook.com/MunicipalnaVarta

За словами головного лікаря, така ситуація склалася через те, що клінічна лікарня №9 була черговою на весь Київ цієї ночі.

В Мережу потрапило відео черги карет швидкої допомоги біля інфекційного відділення однієї з київських лікарень. Воно було знято у ніч проти 8 жовтня.

Про це повідомила "Муніципальна варта Києва".

"Коронавірусу немає!" — казали вони. Київська клінічна лікарня №9. Черга карет швидкої допомоги до інфекційного відділення. У кожному з автомобілів — інфікований COVID-19", — йдеться у повідомленні.

 

"Коронавірусу немає!" - казали вони. Київська клінічна лікарня номер 9. Черга карет швидкої допомоги до інфекційного відділення. В кожному з автомобілів інфікований на COVID-19. Любіть маму та Україну. Мийте руки милом.

Опубліковано Муніципальна Варта Києва Середа, 7 жовтня 2020 р.

Проте цю інформацію спростував головний лікар медзакладу Михайло Валюк. Він наголосив, що у машинах швидкої допомоги, насправді, не було хворих на коронавірус. Про це повідомляє "24 канал".

Михайло Валюк повідомив, що ця ситуація не пов’язана з коронавірусом.

"Інфекційне відділення у нас розташоване окремо. Хворі на COVID-19 навіть не йдуть через приймальню. Черга була у відділення іншого профілю – терапія, травматологія тощо", – наголосив головний лікар.

Така ситуація склалася через те, що Київська клінічна лікарня №9 була черговою на весь Київ цієї ночі. "В інші дні такої черги не буває", — зауважив Валюк.

Нагадаємо, станом на ранок 8 жовтня у Києві зафіксовано 422 нових випадки COVID-19 за добу. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація