У Києві урочисто відкрили мурал Іоанна Павла II після антипольської провокації напередодні

Дата публікації
Перегляди
2555
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Виконав роботу австрійський художник, якого для цього спеціально запросили.

У Києві відкрили мурал із зображенням 264-ого Папи Римського Іоанна Павла ІІ.

Мурал намальованій на стіні будинку, який розташований на вулиці, яку нещодавно перейменували на честь святішого, пише УНІАН. Мурал зображений на стіні п’ятиповерхового житлового за адресою вул. Іонна Павла ІІ, 2 (колишня вул. Патриса Лумумби) у Печерському районі.

Виконав роботу австрійський художник, якого для цього спеціально запросиили. В урочистостях взяли участь предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, представники польського сейму, надзвичайний та повноважний посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

 Від міської влади Києва були присутні, зокрема, директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, голова Печерської райдержаміністрації Сергій Мартинчук. Серед гостей заходу були представники польської громади в Києві, а також жителі столиці.

Як зазначив Пєкло, захід також присвячено і новій назві вулиці, яка тепер носить ім’я Іонна Павла ІІ. Під час урочистостей зачитали вітання з Ватикану, в якому Папа Римський Франциск схвально відгукнувся про рішення назвати вулицю в Києві на честь Івана Павла ІІ та благословив сьогоднішній захід.

Раніше повідомлялося, що у Києві вандали спаплюжили цей мурал. На місце інциденту прибули польські дипломати, які повідомили українських правоохоронців про акт вандалізму. Після фіксації поліцією акту вандалізму комунальні служби Печерського району Києва усунули ці написи. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2555
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація