У Києві у пенсіонера Міноборони підозрюють коронавірус. Перший тест - позитивний

У Києві у пенсіонера Міноборони підозрюють коронавірус. Перший тест - позитивний

Фото: Associated Press

Пенсіонер перебуває у спеціальному боксі.

У Києві медики госпіталізували пенсіонера Міноборони з підозрою на коронавірусне захворювання нового типу COVID-19. Чоловіку провели експрес-тести на наявність вірусу, один з яких дав позитивний результат.

Про це у Facebook повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.

За попередньою інформацією, пенсіонер зі скаргами на стан здоров’я звернувся до медиків 17 березня. Він розповів, що контактував зі своїм другом, який нібито хворів на ГРЗ ( гостра респіраторна вірусна інфекція - ред). Також пацієнт повідомив, що до його друга нещодавно приїздили діти, які мешкають за кордоном.

Військовому пенсіонеру медики провели два експрес-тести на виявлення COVID-19. Один з них дав позитивний результат. Для остаточного підтвердження діагнозу у нього взяли біологічні проби та надіслали їх до Київського міського лабораторного центру.

Результати будуть відомі протягом трьох днів. Вони надійдуть до військового госпіталю. Наразі пацієнт почувається задовільно. Він перебуває у спеціальному боксі клініки інфекційних захворювань Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" під постійним медичним наглядом. Йому надають симптоматичне лікування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація