У Києві у Парку партизанської слави демонтовано екопарк "KACHELI"

Частина зруйнованого майна була покинута у самому парку, а частина вивезена у невідомому напрямі.

У Києві у Парку партизанської слави демонтовано екопарк "KACHELI", який працював там протягом двох років.

Про це у суботу, 17 липня, повідомляється на сторінці мережі просторів сімейного відпочинку "KACHELI" у Facebook.

"Друзі, нам прикро повідомляти такі новини, але ми змушені заявити: 15 липня 2020 року з самого ранку силами Комунального підприємства "Київблагоустрій" з прямого розпорядження заступника директора департаменту міського благоустрою, екопарк "KACHELI" у Парку партизанської слави було варварськи зруйновано", - заявили в організації.

Так, за інформацією організації, зламані гойдалки, розбиті кріплення, розпилені каркаси опор для гойдалок, знесена огорожа, демонтована сонячна електростанція, яка забезпечувала освітлення простору.

"Частина зруйнованого майна була покинута у самому парку, а частина вивезена у невідомому для нас напрямі", - зазначається в повідомленні.

В організації розповіли, що вони працювали згідно отриманим погодженням:

  • КО "Київзеленбуд" (від 26 лютого 2018 року);
  • Департамент культури КМДА (від 6 квітня 2018 року);
  • Управління екології та природних ресурсів КМДА (від 29 грудня 2018 року).

Також договору із КП УЗН Дарницького району м. Києва. А також отримали від Департаменту міського благоустрою КМДА Контрольну картку № 18020025-Др, яка подовжувалась 4 рази. Від 1 січня 2020 року департамент міського благоустрою не подовжив дію зазначеної Контрольної картки. Через це робота простору була припинена.

"Ми подали заявку на участь проекту "KACHELI" у конкурсі, оголошеному Київською міською державною адміністрацією - КМДА, із залучення інвестора для створення у Парку партизанської слави простору для відпочинку, щоб продовжити можливість роботи "KACHELI" для вас. Очікуючи на результат Інвестиційного конкурсу, який мав бути оголошений 16 липня 2020 року, ми продовжували відкладати дату відкриття простору, аби не порушувати Закон", - йдеться в повідомленні.

За даними організації, 13 липня 2020 року у Парку партизанської слави відбулась виїзна нарада комісії, рішенням якої було встановлено перебування об’єктів в парку "Партизанська слава" до моменту визнання переможця за інвестиційним конкурсом (попередня дата оголошення переможців була визначена 16 липня 2020 року), але не пізніше 1-го календарного місяця з моменту проведення наради комісії (тобто не пізніше 12 серпня 2020 року).

"Рішення було запротокольовано та зафіксовано на відео з наради, а всі обставини були добре відомі усім учасникам наради. Незважаючи на це, вже 15 липня "KACHELI" були зруйновані, а оголошення результатів інвестиційного конкурсу відкладено", - додали в організації.

Друзі, нам прикро повідомляти такі новини, але ми змушені заявити: 15 липня 2020 року з самого ранку силами Комунальне...

Опубликовано Kacheli - простір сімейного відпочинку Суббота, 18 июля 2020 г.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація