У Києві у котловані після ремонтних робіт на тепломережі виявили труп чоловіка

У Києві у котловані після ремонтних робіт на тепломережі виявили труп чоловіка

У Києві у котловані після ремонтних робіт на тепломережі виявили труп чоловіка

Аварійна бригада завершила роботи сьогодні о 5:30, а тіло було знайдено за дві години.

У Києві на місці проведення ремонтних робіт на теплотрасі біля будинку на вул.Григоровича-Барського, 7-а Святошинського районув виявили мертвого чоловіка

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"На місці проведення ремонтних робіт на тепломережі було виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Його помітили мешканці сусідніх будинків. Тіло виявили в котловані разом з огорожею, яка була встановлена навколо місця ремонту", – повідомили в КМДА.

Там також додають, обставини події свідчать про те, що інцидент не пов'язаний з витоком теплоносія. Аварійна бригада завершила роботи сьогодні о 5:30, а тіло було знайдено за дві години.

Співробітники ДСНС, які прибули на місце, зафіксували температуру води в котловані не більше +32 градусів. "Після проведення правоохороними органами попередніх слідчих дій, о 10:50 рятувальники за допомогою рятувальної мотузки дістали тіло з котловану та передали його слідчо-оперативній групі. Причини та обставини трагічного випадку будуть встановлюватися правоохороними органами", - зазначають в ДСНС.

Особа чоловіка поки не встановлена. Попередньо, чоловік був нетверезим, оступився і разом з огорожею впав в котлован з водою. Чи так це – має встановити слідство.

Днями раніше у Києві поблизу Індустріального шляхопроводу з-під землі забив струмінь води. Про це повідомляють користувачі мережі. Стовп води заввишки у кілька метрів виривається з-під асфальту. Це вже не перший прорив комунікацій за останні дні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація