У Києві ТРЦ будували на дорозі: Кличко заявив, що забудову демонтують

Забудовник також відновлюватиме пошкоджену проїжджу частину.

Частину незаконної забудови торговельно-розважального центру, яка виходить на дорогу, на проспекті Леся Курбаса у Києві вже зносять. Демонтаж проводить забудовник власним коштом.

Про це сказав сьогодні, 12 червня, мер Києва Віталій Кличко, повідомляє сайт КМДА.

"Тільки-но з’явилася інформація, місто одразу направило на будівництво комісію з перевіркою. Працівники ШЕУ Святошинського району виявили порушення меж будівництва. Тому керівництво комунальної корпорації "Київавтодор" звернулось до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, прокуратури столиці та поліції щодо реагування на правопорушення", - зазначив Кличко.

Комісія встановила, що у результаті дій забудовника порушені межі будівництва та пошкоджена проїжджа частина, а в дорожнє покриття встановлена монолітна залізобетонна опора.

"Замовник будівництва не отримував та й не міг отримати погодження будувати на дорозі! До того ж, фахівців "Київавтодору" спочатку не допустили на об’єкт для огляду й оцінки нанесених місту збитків. І забудовник спочатку відмовлявся прибрати конструкцію. Але після деяких аргументів щодо можливих "перспектив" місто змусило забудовника погодитися і прибрати витвір будівельного "креативу" з дороги. Власним коштом. Вчора під вечір забудовник розпочав роботи з демонтажу конструкції з проїжджої частини. І також відновить там дорогу", - повідомив Кличко.

Земельну ділянку для зведення цього ТРЦ Київрада виділила ще в 2010 році.

Мер Києва також показав коротке відео, про те, як будівельники розпочали демонтаж конструкції.

 

Нагадаємо, у четвер, 21 травня, кияни прийшли висловити свою позицію щодо незаконності забудови на Поштовій площі в столиці, яка вже триває протягом місяця. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація