У Києві тисячі людей вклонилися прахові черниці Аліпії

У Києві тисячі людей вклонилися прахові черниці Аліпії

Монахиня померла 30 років тому.

У столиці православні прочани вшановують пам'ять черниці Аліпії. Нині виповнилося 30 років із дня її смерті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До Свято-Покровського Голосіївського монастиря, де зберігається прах монахині, ще зранку утворилася черга, що простяглася далеко за межі його території. Усередину, щоби прикластися до саркофага з мощами, пускали невеличкими групами.

У столиці православні прочани вшановують пам'ять черниці Аліпії

У столиці православні прочани вшановують пам'ять черниці Аліпії

Аліпія за життя здобула славу народної провидиці й цілительки. Вона зцілювала, зокрема, і молитвою. У монастирі повідомили, що на роковини очікують більше 100 тисяч прочан. Ті вірять, що мощі Аліпії досі творять дива. "Люди не забувають її доброту і те, що вона робить для людей. Це дуже важливо", - кажуть ті, хто прийшов.

Як повідомлялося, три роки тому на паломництво до решток монахині наприкінці жовтня прийшли майже 100 тисяч осіб. Такий людський потік до місця поховання черниці спостерігається щороку. Люди стоять у чергах по кілька годин. В усипальниці вклоняються і залишають записки зі своїми молитвами. Найбільше просять про зцілення і здоров'я. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація