У Києві тисяча осіб зібралася на акцію на підтримку політв'язня Олега Сенцова

У Києві тисяча осіб зібралася на акцію на підтримку політв'язня Олега Сенцова

Фото: Reuters

Активісти тримають плакати і малюнки.

У Києві близько тисячі осіб зібралися на Майдані Незалежності, аби підтримати українського режисера, політичного в'язня Кремля Олега Сенцова

Про це повідомляє УНІАН.

Учасники акції тримають плакати з написами: "Свободу Олегу Сенцову", "Свободу громадянину України Олегу Сенцову", "Свободу в'язням Кремля". Вони також тримають малюнки, на яких Сенцова зображено у камері.

Також на Майдані поставили величезний червоний стенд з підписом "Червона картка для Кремля від Києва". На ній може розписатися кожен охочий.

Нагадаємо,  25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега кепські. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби.

Повʼязані теми:

Наступна публікація