У Києві судять горе-матір, яка до смерті заморила голодом сина. Доньці вдалося вижити

У Києві судять горе-матір, яка до смерті заморила голодом сина. Доньці вдалося вижити

Дата публікації
Перегляди
4486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві судять горе-матір, яка до смерті заморила голодом сина. Доньці вдалося вижити

Фото: ТСН.ua

У жінки є ще й третя дитина.

Десять місяців минуло і врешті сьогодні суд позбавив батьківських прав обвинувачену в навмисному вбивстві сина Владиславу Трохимчук та її офіційного чоловіка. Дивом урятована дівчинка за 10 днів отримає статус сироти. Її, разом з однорічним братиком, горе-матір узимку зачинила без їжі на дев’ять днів у київській квартирі. Хлопчик від голоду тоді помер. І так збіглося, що судити Трохимчук теж почали сьогодні. Прокурори зачитали їй обвинувачення. Жінка - не покаялась, але просить волі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На початок процесу вона приходить уся в чорному і час до часу старанно витирає сльози. Прокурор читає обвинувачення - за навмисне вбивство сина Владиславі Трохимчук загрожує від 15 років позбавлення волі до пожиттєвого.

Свою провину вона не визнає і мріє про свободу. За десять місяців, які провела в СІЗО, вона начебто набула цукровий діабет. На волі хоче лікуватися і працювати.

У коридорі за цим процесом стежить київське подружжя. Кажуть, вони є свідками в справі, в залі перебувати їм поки що заборонено. Трагедія, яка в грудні сколихнула всю країну, сталася саме в їхній квартирі. Обвинувачена Трохимчук із коханцем винаймали житло в столиці півроку. Двох маленьких дітей від першого шлюбу жінка покинула без їжі на дев’ять днів, а сама з третьою новонародженою донькою поїхала жити до бабусі співмешканця. У тій квартирі, де помирали діти, господарі були лише раз і, кажуть, там навіть не поприбирали:

"Для нас це шок. Ми в ту квартиру до цього часу зайти не можемо. Це концтабір для дітей був. Як можна туди повернутися? Ми спілкувалися з сусідами – плач дітей чули постійно і регулярно".

Жінку, яка довела до голодної смерті сина, позбавили батьківських прав на доньку

Жінку, яка довела до голодної смерті сина, позбавили батьківських прав на доньку

Однорічний Данилко тоді помер, а дворічну Ганнусю ледь врятували і віддали на опіку державі. І от сьогодні - через 10 місяців – так збіглося, що в цьому ж суді нарешті позбавили батьківських прав на дівчинку. Якщо ніхто не оскаржить ухвалу, за десять днів дитина набуде статусу сироти. Про це горе-матір дізнається від журналістів, проте, ніяк не реагує.

Суд продовжує їй тримання під вартою до грудня. Наступне слухання призначають аж за місяць, бо, мовляв, обмаль суддів. Тож із такими темпами ніхто не знає, коли горе-матері оголосять вирок. Свідків у справі – 19. Її можуть розглядати рік-півтора.

Водночас абсурд ситуації в тому, що обвинувачена досі залишається законною мамою третьої своєї дитини – від коханця Антона. Судова суперечка за молодшу доньку ще триває – співмешканець Трохимчук хоче виховувати дитину сам. Наразі ж сестрички живуть разом у тимчасовій патронатній родині. В органах опіки ТСН заявили, що з долею сестричок наразі не визначилися. Щоби їх не розлучати, хочуть віддати вдвох на всиновлення.

Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
4486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація