У Києві суд переглядає справу військового, який два роки тому збив пішохода. Вдова вимагає жорсткішого покарання

У Києві суд переглядає справу військового, який два роки тому збив пішохода. Вдова вимагає жорсткішого покарання

Фото: скриншот з відео

За скоєне військовий отримав чотири роки з іспитовим терміном.

В апеляційному суді столиці переглядають справу військового, який у 2017 році збив людину на пішохідному переході. За скоєне він отримав чотири роки з іспитовим терміном. Вдова загиблого вимагає жорсткішого покарання та виплати компенсації, йдеться у ТСН.19:30.

Нещасний випадок стався на в'їзді до Софіївської Борщагівки у листопаді 2017 року. За словами дружини загиблого, чоловік вийшов на цій автобусній зупинці, дійшов до дороги, подивився, чи немає машин. Їх не було, і він почав переходити дорогу. Автомобіль збив його прямо посеред автошляху. Момент аварії є на відео із камер спостереження на церкві неподалік.

За кермом машини був солдат строкової служби. Через півтора року тяганини суд дав йому чотири роки з іспитовим терміном. Крім того, родина загиблого має отримати від нього понад 200 тисяч  гривень компенсації. Обидві сторони подали апеляцію, але засідання вкотре перенесли.

Як сталася трагедія, ТСН запитала водія авто Євгена Постольчука. На камеру він спілкуватися відмовляється і каже: усі запитання через офіційний запит. 

Навіть після отримання згоди  Євген не говіркий. Натомість адвокат Постольчука каже, що підзахисний не винен. "Потерпілий перебігав дорогу на пішоходному переході, але під час забороняючого сигналу світлофору. Крім того, є експертизи, які доводять, що він у стані сильного алкогольного сп'яніння", - каже Ігор Валько.

Справу військового, який вчинив смертельний наїзд на чоловіка, переглядає апеляційний суд

Справу військового, який вчинив смертельний наїзд на чоловіка, переглядає апеляційний суд

Захисник армійця також наполягає: Дмитра Євген не побачив, бо той був одягнений у темне. Адвокатка Наталії запевняє, що дорогу тоді освітлювали ліхтарі, а Євген їхав занадто швидко. "Він не слідкував за дорогою, він відволікся. Він мав технічну можливість уникнути зіткнення. І пункт щодо перевищення швидкості", - каже адвокатка Ольга Бєрова.

Наступне засідання апеляційного суду відбудеться на початку жовтня. 

Своєю чергою Наталія подає ще один позов. Тепер – на військову частину, де й досі служить армієць. Вимагає, аби вони виплатили кошти на утримання сина.  Саме їхньою автівкою керував Євген Постольчук.

Кореспондентка ТСН Олена Лоскун.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація