У Києві створили комісію для допомоги добровольцям отримати статус УБД

У Києві створили комісію для допомоги добровольцям отримати статус УБД

Фото: Київська міська рада

Тим самим документом обрано очільника комісії.

Київська міська держадміністрація створила спеціальну комісію, яка допомагатиме доброволцям отримувати статус особи, яка брала участь у бойових діях.

Про це повідомила прес-служба КМДА. 

"Розпорядженням КМДА створено Комісію з питань надання на території міста Києва посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цим же документом обрано керівника комісії. Ним став голова КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Резніков. 

В адміністрації нагадали, що у червні 2017 року Київська міська рада ухвалила рішення, яке дозволяє доброволцям АТО отримувати статус учасника бойових дій.

У рішенні йдеться, що бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь у бойових діях на Сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів

Повʼязані теми:

Наступна публікація