У Києві стався скандал із побиттям між зоозахисницею-орендаркою будинку і його власниками

У Києві стався скандал із побиттям між зоозахисницею-орендаркою будинку і його власниками

Фото: ТСН

Під час конфлікту кожна зі сторін викликала поліцію.

У Києві між власниками і орендарями будинку стався скандал із побиттям. Зі струсом мозку і чисельними травмами, зоозахисниця Оксана Георгієва у нападі на себе та свого сина звинувачує власників винайнятого будинку. Вони ж нарікають, що це їм дісталося.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Лежали в ліжках вдома. Вривається сім'я, 5 осіб. За волосся витягує нас з ліжка з лопатами, з вилами. Витягують у двір і починають бити. Просто по-звірячому. Я бачила тільки руки, ноги і асфальт", - згадує Оксана.

Із численними травмами й струсом мозку Оксана вже третій день у лікарні. Вона жила в орендованому будинку разом із сином. Розповідає, що того дня вранці його власники зрізали замок на воротах і ввійшли всередину. Звідти винаймачів силою виштовхали на вулицю.

У цьому будинку вони мешкають півтора року. За словами сина Оксани, їх хотіли виселити, хоча вони заплатили за наступний місяць повну суму за проживання. Тут облаштували притулок для собак. Нині вже готуються до переїзду. Самі власники живуть по сусідству. Себе теж називають потерпілими. Кажуть, силою з будинку нікого не виганяли. Вони зняли відео, на якому видно, як орендарка кидається з кулаками на доньку власниці, а потім вилами б'є чоловіка, який лежить на землі й тримає собаку.

Викликати "швидку" тоді довелось обом жінкам. У власниці будинку Олени підбите око, розбитий ніс, розірвані рука й нога та гематома. Каже, пустила родину пожити на три місяці, бо пожаліла собак. За це й поплатилася.

"Мене роблять вбивцею, шкуродером. А я просто допомогла по своїй дурості. Я більше не вірю в це все. І зараз в Фейсбуці Оксана бідна, побита, але є ж відео, як вона бігала як сайгак тут", - каже власниця будинку Олена Булат.

Орендарка будинку звинувачує його власників у нападі на себе та сина, але вони це спростовують

Орендарка будинку звинувачує його власників у нападі на себе та сина, але вони це спростовують

Сама Оксана - зоозахисниця. Вона вже другий рік судиться зі шкуродером Євгеном Шкором. Догхантер жорстоко познущався з собаки - пробив череп і викинув помирати під мостом. Тоді ветеринарам вдалося врятувати собаку, але місяць тому Ромашка померла. Напад на себе та сина жінка пов'язує саме зі своєю діяльністю.

"Вони повністю на стороні Євгенія Шкора. Вони ненавидять собак, хоча мають своїх двох", - каже вона.

Власники будинку цю версію спростовують і кажуть, що шкуродер тут узагалі ні до чого. Конфлікт виник саме через будинок. Оксана з сином за оренду не платили. Оплачувати мали лише комунальні послуги. Але останні кілька місяців й це перестали робити. І саме після цього їх попросили виселитися. До того ж сусіди скаржилися на собак, які завжди були голодні і недоглянуті.

"Вони знущаються з тварин. У нас вже скаржаться всі. Собаки вили цілодобово. Вони не зупинялися цілодобово. Люди не могли ні спати, ні їсти, нічого", - каже власниця будинку.

Під час конфлікту кожна зі сторін викликала поліцію. Там уже відкрили кримінальне провадження й тепер будуть встановлювати: хто в цій історії нападник, а хто - жертва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація