У Києві стартувала підготовка до літньої призовної кампанії-2020

У Києві стартувала підготовка до літньої призовної кампанії-2020

Фото: Associated Press

Призов у столиці триватиме до кінця липня.

Київ разом із Київським міським військовим комісаріатом розпочав підготовку до цьогорічної літньої військової призовної кампанії.

Про це під час брифінгу щодо організації проведення призову на строкову військову службу у червні-липні 2020 року 12 червня заявив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє пресслужба адміністрації.

"Враховуючи важливість обороноздатності для країни, місто разом із Київським міським військовим комісаріатом максимально намагається забезпечити всім необхідним призов 2020. У всіх районах своєчасно сформовано відповідні комісії для проведення призовної кампанії, яка триватиме до кінця липня. Є певні складнощі в організації й вони пов'язані з реформою медицини. Оскільки вона передбачає інший формат оплати медикам за додаткові обстеження, нам необхідний час для вирішення цих питань. Але, я впевнений, вже у наступному році на рівні державних органів вони будуть вирішені. У свою чергу, ми просимо призовників бути відповідальними, діяти в рамах закону і водночас повідомляти відповідні органи у разі протиправних дій проти них", - заявив Валентин Мондриївський.

Він додав, що за останні два роки Збройні Сили України вийшли на одні з кращих показників серед європейських збройних сил, і призовникам не варто турбуватися за умови строкової військової служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відтермінування вступної кампанії у зв'язку із пандемією COVID-19, випускників навчальних закладів не будуть призивати до армії

Міністерства освіти і оборони домовилися про відтермінування військового призову для випускників

Міністерства освіти і оборони домовилися про відтермінування військового призову для випускників

Повʼязані теми:

Наступна публікація