У Києві співробітники метрополітену надаватимуть домедичну допомогу пасажирам

У Києві співробітники метрополітену надаватимуть домедичну допомогу пасажирам

Фото: Київський метрополітен

Співробітники Київського метрополітену, які чергують на станціях, до вересня пройдуть необхідне навчання.

У Києві співробітники метрополітену надаватимуть домедичну допомогу пасажирам.

Депутати Київради підтримали проєкт рішення про внесення доповнень до Правил користування метрополітеном. Зокрема, затвердили пункт щодо надання домедичної допомоги. Так, співробітники, які чергують на станціях, до вересня пройдуть необхідне навчання.

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

"Це важливе рішення для міста, і підземка - відповідальне підприємство, яке працює у цьому напрямку. Тому наша фракція, а також наші колеги по сесійній залі висловили сильну підтримку у 103 голоси", - сказала співавтор проєкту рішення депутат фракції УДАР Олеся Пинзеник.

За інформацією начальника Київського метрополітену Віктора Брагінського, на станціях метро розміщено 52 дефібрилятори, які були закуплені Київським міським центром здоров’я, 19 з них - на платформах станцій, ще 33 - у касах. Найближчим часом все обладнання розмістять у пасажирських зонах.

Нагадаємо, наприкінці березня у Києві на станції метро "Палац спорту" з використанням дефібрилятора реанімували 56-річного чоловіка. Реанімація була проведена працівником Київського метрополітену. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація