У Києві спалили автівку довіреної особи кандидата-націоналіста Кошулинського

У Києві спалили автівку довіреної особи кандидата-націоналіста Кошулинського

Фото: ВО "Свобода"

У підпалі підозрюють "столичну будівельну мафію".

У Києві у ніч проти 27 березня невідомі спалили автівку, якою користувалася довірена особа кандидата у президенти від націоналістичного ВО "Свобода" Руслана Кошулинського.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Volkswagen T5 2009 року спалили близько 3:20 ночі. Машина належить члену проводу ВГО "Сокіл", Ярославу Люти, але користувався нею Володмир Назаренко – довірена особа Кошулинського, депутат Київської міської ради від ВО "Свобода". Під час виборчої кампанії автівку використовували для потреб виборчого штабу Руслана Кошулинського в Солом’янському районі столиці.

Назаренко заявляє, що йому перед цим погрожували, а минулого місяця спалили його власну автівку, тому він був змушений користуватися машиною однопартійця.

"Свободівець" вважає, що до підпалу причетна "столична будівельна мафія, яка співпрацює з п’ятою колоною і російським бізнесом".

Нагадаємо, 22 лютого у Ходосівці Києво-Святошинського району спалили машину журналіста проекту "Школа корупції" Василя Крутчака. Автівка, яка була припаркована на узбіччі, вогнем знищена повністю. Також згорів автомобіль, що знаходився поруч. З людей ніхто не постраждав. Василь Крутчак пов'язує підпал зі своєю професійною діяльністю, а саме розслідувань щодо працівника прокуратури. Журналіст стверджує, що неодноразово отримував погрози. 

Вночі у Рівному спалили авто екс-керівника "Правого сектору"

Вночі у Рівному спалили авто екс-керівника "Правого сектору"

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація