У Києві спалахнув River Mall

У Києві спалахнув River Mall

Фото: УНІАН

Жертв та постраждалих немає.

У Києві 23 березня зранку на вул. Дніпровська набережна, 10/14 (ТЦ River Mall), що у Дарницькому районі столиці сталася пожежа.

Про це повідомляє ДСНС м. Києва.

"23 березня о 08:46 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на вул. Дніпровська набережна, 10/14, що у Дарницькому районі столиці. На місце події негайно прибули рятувальники найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. По прибуттю, вогнеборці встановили, що у вентиляційній шахті на 4 поверсі сталося коротке замкнення, з послідуючим горінням. О 09:22 бійці локалізували займання на площі 1 кв. м та 09:34 – ліквідували" - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі встановлюється причина займання.

Нагадаємо, у ніч проти 1 березня в Одесі сталася пожежа у старовинному житловому будинку. Загорання сталося на третьому поверсі триповерхового житлового будинку. В одній з квартир горіло відкрите полум'я. Вогонь охопив площу 50 м кв. Рятувальники евакуювали 12 осіб. Крім того, 30 мешканців покинули будинок самостійно. Внаслідок пожежі постраждала дівчина 1993 року народження. Її з діагнозом отруєння продуктами горіння госпіталізували до медичного закладу. 

На лівому березі столиці сталася масштабна пожежа у автокооперативі

На лівому березі столиці сталася масштабна пожежа у автокооперативі

Повʼязані теми:

Наступна публікація