У Києві сів у маршрутку і безслідно зник 16-річний юнак

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві сів у маршрутку і безслідно зник 16-річний юнак

Фото: ТСН

Вдома він сказав, що пішов купити книжку, але не повернувся.

У столиці шукають 16-річного Сергія Андреєва. Юнак захоплювався іноземними мовами, не мав шкідливих звичок і завжди повідомляв, куди йде і коли повернеться додому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мама Людмила разом із татом зранку на книжковому ринку Петрівка – туди син напередодні поїхав купити підручник. "Французька, начебто для дівчини", - кажуть батьки. Він написав мамі, що сідає в маршрутку і їде додому, але так і не повернувся. Водії хлопця на фото не впізнають – високого хлопця в темно-сірому піджаку, синій сорочці з краваткою і темних джинсах, із русявим волоссям і в окулярах у темній оправі ніхто не запам’ятав. "Важко запам’ятати людей. За проїзд передали, основна увага на дорогу. Є люди, котрі запам’ятовуються, а так – не бачив", - пояснюють водії.

У Києві 16-річний хлопець поїхав купити книжку і не повернувся додому

У Києві 16-річний хлопець поїхав купити книжку і не повернувся додому

Один телефон Сергія вимкнутий, інший на дзвінки не відповідає. Батьки кажуть, що поліція не може відстежити сигнал звичайного кнопкового телефону, а смартфон, на котрому встановлено спеціальну програму стеження за пересуваннями, не працює. Рідні пояснюють, що так прискіпливо ставляться до сина, бо торік у нього стався епілептичний напад, тож у разі повторення необхідно знати, де саме він перебуває. Батьки вже обдзвонили всіх друзів та навіть знайшли дівчину, яка начебто була з ним на книжковому базарі, але дівчина ту зустріч заперечує.

Сергій вільно володіє англійською, закінчив 10-й клас і навіть влаштувався на літо працювати баристою, пройшов стажування, але попрацювати встиг лише день. На роботі запевняють, що все було нормально і претензій до хлопця не мали. Правоохоронці намагаються відслідкувати його телефон і навіть зафіксували його рух по місту, а потім у Боярці та Вишневому, однак достеменно стверджувати будь-що не беруться. А всіх, хто бачив юнака, просять негайно повідомляти в поліцію.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація