У Києві шукають ідеї для нового скверу під Андріївським узвозом

У Києві шукають ідеї для нового скверу під Андріївським узвозом

До роздумів запрошують архітекторів і дизайнерів.

Громадські активісти шукають архітекторів та ландшафтних дизайнерів для створення скверу пам'яті оперного співака та добровольця Василя Сліпака. Наразі в Києві на Подолі поблизу Андріївського узвозу заклали перший камінь майбутнього скверу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це відбувалося під оперний спів та оплески. Яким буде це місце, ще тільки мають визначити на конкурсі проектів, а будувати хочуть почати вже навесні. Стосовно ідеї скверу думки не були однаковими. "Я думаю, йому би не сподобалося, що то на його ім'я – це точно. Він завжди був дуже скромний в цьому плані. Він хотів би, щоб це була група – пам'яті всіх людей, які віддали життя за нашу Батьківщину", - вважає брат Орест Сліпак. "Це буде вільна сцена – і піснею, і віршами показати себе, долучитися до української культури. І отака пам'ять мабуть буде гідна Василя Сліпака", - переконаний співорганізатор заходу Валерій Суботін.

Соліст паризької опери Василь Сліпак покинув спокійне життя та успішну кар'єру і пішов на війну добровольцем. Він загинув 29 червня 2016 року під Донецьком від кулі ворожого снайпера. Президент Петро Порошенко посмертно присвоїв Сліпаку звання Героя України. Зірку та документи глава держави вручив батькам непересічного українця.

Активісти шукають архітекторів для створення скверу пам'яті Василя Сліпака на Подолі

Активісти шукають архітекторів для створення скверу пам'яті Василя Сліпака на Подолі

Повʼязані теми:

Наступна публікація