У Києві шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, дві - не відкрилися

Дата публікації
Перегляди
2018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, дві - не відкрилися

Фото: МВС

Правоохоронці за цими фактами проводять перевірку.

У Києві 25 жовтня у день проведення місцевих виборів шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, дві – станом на 8:30 поки що не відкрилися. Відомості за цими фактами внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Сьогодні о 8:00 годині розпочали роботу 1103 дільничні виборчі комісії на території Києва, шість з яких, що у Шевченківському (3) і Солом’янському (3) районі столиці, - із запізненням, а дві – в Оболонському і Дарницькому районах – станом на 8:30 не відкрилися", - йдеться у повідомленні.

Відомості про події внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень та проводиться перевірка.

У МВС зазначили, що майже 4 500 працівників структурних підрозділів разом із приданими силами з Нацполіції та Національної академії внутрішніх справ забезпечують публічну безпеку та правопорядок на всіх виборчих дільницях. Правоохоронці у посиленому режимі забезпечують правопорядок та безпеку як на ДВК, так і на вулицях Києва.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня виборці обирають мерів міст, голів селищ, сіл і територіальних громад (ОТГ) та депутатів місцевих рад – сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах. ТСН.ua розповідає, як відбувається голосування на місцевих виборах у текстовій трансляції. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація