У Києві серед білого дня зникла 16-річна студентка

У Києві серед білого дня зникла 16-річна студентка

Фото: ТСН

Дівчина пішла в поліклініку і не повернулася.

У столиці третій день шукають 16-річну студентку медичного коледжу Вікторію. Дівчинку востаннє бачили у понеділок близько 13:00 години дня біля станції метро "Політехнічний інститут", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мама Валентина Кухарчук обожнює найменшеньку доню, котру боялася відпускати до столиці із невеликого села на Житомирщині. Але донька була непохитною в намірі здобувати освіту в Києві. "Переживала, щоб ніхто її не вкрав і болі не заподіяв", - визнає жінка. У групі на медичних сестер вчаться майже самі дівчата, ні з ким із них Віка конфліктів не мала, навчалася добре. За характером, кажуть у коледжі, вона не втікачка. "Дуже спокійна дівчинка, займалася танцями, добре навчалася. Не хочеться думати про погане... Наскільки я з нею спілкувалася, то сама вона ні", - каже куратор Наталія Галицька.

У столиці третій день шукають 16-річну студентку медичного коледжу

У столиці третій день шукають 16-річну студентку медичного коледжу

Подруги спершу подумали, що Вікторії треба побути самій. "Дуже образлива, щось не те, якесь слово не сподобається – може зачинитися, не розмовляти, плакати", - каже одногрупниця Ольга Махиня. Але коли дівчина не з’явилася і на другий день, її подруги розхвилювалися. Вони надрукували оголошення про розшук і розвішали їх там, де дівчинку бачили востаннє – біля студентської полікліники та метро "Політехнічний інститут". Дівчинка пішла до лікаря, а після огляду зникла.

Поки одногрупниці організували власні пошуки, родина звернулася в поліцію. Там визнають, що подібних повідомлень за цей рік отримали близько 300. "85% знаходиться протягом першої доби. У цьому конкретному випадку вже пройшло більше доби, тому ми звертаємося, хто бачив", - просить Оксана Поплавська. Мама, яка за ці дні постарішала на кілька років, третій день не спить і шукає відповідь про долю доньки у ворожок. "Я знаю, що є люди, в яких дар від Бога. І ці люди мені сказали, що вона в полоні двох чоловіків, вона зґвалтована, але я прошу їх, хоч би залишили мені дитину живу", - каже жінка та відмовляється їхати з Києва додому, доки її дитину не знайдуть.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація