У Києві щойно відремонтовану дорогу зіпсували перевантажені бетоновози

У Києві щойно відремонтовану дорогу зіпсували перевантажені бетоновози

У Києві щойно відремонтовану дорогу зіпсували перевантажені бетоновози

Фото: Комунальна корпорація "Київавтодор"

Частину вантажу цей транспорт залишає просто на асфальті.

На вул. Луговій у Києві, яку щойно капітально відремонтували, перевантажені бетоновози зіпсували нове покриття.

Про це повідомляє "Київавтодор" у Facebook.

Зокрема, у автодорі зазначають, що столичними вулицями щоденно курсують сотні машин, завантажених щебенем, ґрунтом, піском та бетоном до такої міри, що частина їхнього вантажу залишається на проїжджій частині.

"Надзвичайно прикро, коли такі випадки стаються на тільки що відремонтованих ділянках міських вулиць і доріг. Черговий такий випадок – вул. Лугова. Ще не минуло і тижня, як ця вулиця була капітально відремонтована, а бетоновози вже встигли поставити свої "відмітки" на новенькому покритті", - йдеться у повідомленні.

У "Київавтодорі" закликали підприємців та водіїв вантажівок "поважати працю один одного та навчитися не викидати на вітер наші з вами гроші, адже вулично-дорожня мережа – це спільне майно громади і кошти на її утримання – це кошти кожного з нас".

Нагадаємо, у 3 українських областях з'являться бетонні дороги. Міністерство інфраструктури планує будівництво бетонних доріг в Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях. 

Глава "Укравтодору" Славомір Новак розповів, у скільки грошей і часу треба для того, аби привести до пуття всі українські дороги. Згідно з розрахунками експертів, аби швидко покращити дороги, впродовж наступних п'яти років нам треба приблизно по 50 мільярдів гривень щороку.

"Але, якщо ми матимемо принаймні 25-30 мільярдів наступного року, хоча б 40 - у 2019 і далі нарощуватимемо цю суму, при цьому витрачаючи ці гроші лише на оті 50 тисяч кілометрів доріг національного значення, за 7-10 років ми відремонтуємо усю цю мережу", - сказав він. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація