У Києві щочетверга в дворах і будинках відбуватимуться масштабні прибирання

У Києві щочетверга в дворах і будинках відбуватимуться масштабні прибирання

Фото: pixabay.com

У Кличка пообіцяли перевіряти якість надання послуг із утримання будинків і територій.

Столичні комунальники відзавтра починають масштабне прибирання у дворах та під'їздах, де найбільше скарг на санітарний стан.

Про це повідомляє прес-служба КМДА із посиланням на заяву заступника голови відомства Петра Пантелеєва.

"Сьогодні житловий фонд Києва потребує технічної модернізації та значних вкладень, але для того, щоб зробити під'їзд чистим і комфортним для життя, аби двори та дитячі майданчики були в порядку – додаткових коштів не треба. Щотижня житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕДи) обиратимуть 50-60 адрес, де є нарікання на якість прибирання, і наводитимуть там порядок. Для цього підприємства додатково придбали мийні засоби, інвентар", – сказав посадовець.

Така акція відбуватиметься від 9:00 до 12:00 щотижня, у четвер.

За його словами, влада столиці й надалі перевірятиме якість надання послуг із утримання будинків і прибудинкових територій і здійснюватиме щотижневі перевірки на основі скарг на діяльність ЖЕДів.

Нагадаємо, у Києві почали діяти нові тарифи на утримання будинків, за яких ціни на такі тарифи зросли у 1,5-2 рази. Відповідне розпорядження від 6 червня 2017 року було опубліковано на сайті КМДА. Так, в тариф на утримання будинку та прибудинкової території входять витрати на прибирання, обслуговування ліфтів, вивезення сміття, поточні ремонти. 

Нові тарифи передбачені для 8327 будинків столиці. Середній розмір тарифу зросте до 6,43 гривень за 1 кв. м, зараз же він становить 3-5 грн в залежності від апетитів керуючої компанії.

Якщо до підвищення цін за утримання будинку і прибудинкової території в квартирі 70 квадратних метрів потрібно було в середньому заплатити 210 гривень, то після подорожчання сума у платіжці збільшиться до 471 гривні. 

Відсьогодні кияни почнуть отримувати нові квитанції за комуналку

Відсьогодні кияни почнуть отримувати нові квитанції за комуналку

Повʼязані теми:

Наступна публікація