На ще одній станції метро Києва припинять продаж жетонів

На ще одній станції метро Києва припинять продаж жетонів

Фото: УНІАН

Жетонами можна користуватися до кінця жовтня 2019 року.

Від понеділка, 5 серпня, у Києві на станції метро "Дніпро" не продаватимуть жетони.

Про це повідомила пресслужба столичного метрополітену.

"5 серпня до усіх попередніх вестибюлів приєднується станція "Дніпро". Жетони уже не продаватимуться у касах. Однак, раніше куплені ще можна використати на турнікеті", - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що сучасні засоби оплати працюють на станції "Нивки" (вихід до пожежної частини), станції "Іподром" (вихід до Іподрому), "Теремки" (вихід до "Магелану") та у вестибюлі (вихід до ТРЦ "Піраміда") станції "Позняки". Водночас раніше куплені жетони ще можна використати на інших вестибюлях цих та всіх інших станцій.

Друзі! Продовжуємо наближатися до #безжетонів Вестибюлів з сучасними засобами оплати стає більше. Завтра до всіх попередніх вестибюлів приєднується станція "Дніпро". Жетони уже не продаватимуться у касах. Однак, раніше куплені ще можна використати на турнікеті. Нагадаємо, що сучасні засоби оплати працюють на станції "Нивки" (вихід до пожежної частини), станції "Іподром" (вихід до Іподрому), "Теремки" (вихід до "Магелану") та у вестибюлі (вихід до ТРЦ "Піраміда") станції "Позняки". **** Водночас раніше куплені жетони ви зможете ще використати на інших вестибюлях даних станцій та всіх інших. Нагадуємо, що повністю жетон буде поступово виведено з обігу до 30 жовтня 2019 року. **** Якщо ви користуєтесь підземкою, плануєте показувати столицю друзям чи родині на вихідних, постійно буваєте у Києві по справах, інформація нижче стане вам в нагод. Як зручно платити в метро: 1) оберіть зручну для вас картку 2) зробіть це сьогодні, щоб не гаяти життя у черзі Можливі варіанти: 1) Картка метро - ☆продається на працює на усіх станціях, як за готівку так і безготівково ☆заставна вартість 15 грн (повертається при здачі картки після використання поїздок у касу) ☆вартість поїздок від 8 до 6,5 грн, в залежності від кількості. ☆можна проводити групу осіб (наприклад, якщо ви везете дітей на екскурсію) ☆дійсна рік після останньої поїздки 2) безконтактна банківська картка ☆працює на жовтих турнікетах ☆вартість поїздки 8 грн ☆працює з додатками ApplePay та GooglePay ! інколи у банківської системи бувають збої, тоді вам доведеться або почекати до відновлення роботи або скористатися альтернативним способом оплати 3) е-квиток (КП"ГІОЦ) ☆уже продається в автоматах на станціях Хрещатик, Академмістечко ☆працює як в метро, так і в наземному транспорті (турнікети позначені) ☆в метро продається на станціях - Хрещатик, Театральна, Майдан Незалежності, Лісова, Арсенальна, Академмістечко, Теремки, Видубичі, Почайна ☆вартість 50 грн (не повертається) ☆вартість поїздок від 8 до 6,5 грн, в залежності від кількості. ☆поповнення он-лайн - https://transport.kyivcity.gov.ua/ ! оператором системи є КП "ГІОЦ", при некоректному спрацюванні потрібно звернутися за телефоном 044 366 55 55 ! Працівники метрополітену не мають доступу до системи, е-квиток не обслуговується в сервісних центрах метро. Жетон виводиться з обігу в столичному метро і ми не радимо використовувати його як засіб оплати. !!! Якщо у вас зламалася картка метро і ви хочете її замінити та перенести поїздки - потрібно звернутися до сервісних центрів метро. Вони працюють на станціях Політехнічний інститут, Майдан Незалежності, Почайна, Хрещатик, Дорогожичі та Дарниця . З 8 до 19, без вихідних. Техперерва 12.00 -12.30. *** Гарних всім поїздок без заторів! @SonyPicturesUkraine

Опубликовано КП "Київський метрополітен" Воскресенье, 4 августа 2019 г.

Нагадаємо, жетонами у Київському метрополітені можна буде користуватися до 31 жовтня 2019 року – після цієї дати будуть застосовуватися лише електронні засоби оплати. У метрополітені наголошують, що тим пасажирам, які досі користуються жетонами, варто перейти або на картку метро, або на електронний квиток. Пільгові категорії можуть користуватися карткою киянина або проходити через ручний контроль із оригіналом документу, який дозволяє безкоштовний проїзд. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація