У Києві СБУ попередила провокаційну акцію російських спецслужб

У Києві СБУ попередила провокаційну акцію російських спецслужб

Дата публікації
Перегляди
2023
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві СБУ попередила провокаційну акцію російських спецслужб

Фото: СБУ

Російські спецслужби запланували проведення фейкової акції протесту від імені так званих "Зборів матерів учасників АТО".

У Києві Служба безпеки України попередила провокаційну акцію російських спецслужб.

Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.

"Співробітники Служби безпеки України у взаємодії з Нацполіцією попередили у Києві спробу проведення антиукраїнської акції, організованої на замовлення Кремля", - йдеться у повідомленні. 
 Правоохоронці встановили, що російські спецслужби запланували проведення фейкової акції протесту від імені так званих "Зборів матерів учасників АТО".

Псевдозахід ініціювали та профінансували підконтрольні спецслужбам РФ особи, які переховуються від українського правосуддя на території Росії. 


У Києві #СБУ попередила провокаційну акцію російських спецслужб Співробітники Служби безпеки України у взаємодії з Нацп...

Опубліковано Служба безпеки України 15 вересня 2017 р.

Співробітники СБ України задокументували, що для "масовки" організатори найняли за сто п'ятдесят гривень майже двісті п'ятдесят пенсіонерів та студентів, які мали імітувати роль родичів учасників антитерористичної операції.

За задумом кремлівських кураторів, "Збори" повинні були створити підґрунтя для проведення масових акцій протесту та дестабілізації ситуації в нашій державі. 
При цьому жодного члена родини учасників антитерористичної серед "протестувальників" не було.


"Завдяки чіткій роботі правоохоронців чергова спроба створити "картинку" фейкового незадоволення українською владою для російських ЗМІ виявилися невдалою", - резюмують у спецслужбі.

Служба безпеки України видворила журналістку російського "Первого каналу" Анну Курбатову. Пропагандистка вже перетнула українсько-російський кордон.

Курбатовій заборонено в'їзд на територію України терміном на три роки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2023
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація