У Києві рятувальники перевіряють лікарні після пожежі у Запоріжжі

У Києві рятувальники перевіряють лікарні після пожежі у Запоріжжі

Віталій Кличко висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблих під час пожежі у Запорізькій інфекційній лікарні.

Столичні рятувальники постійно перевіряють комунальні лікарні Києва на дотримання правил протипожежної безпеки. Існує чіткий графік перевірки всіх лікарень столиці. А їх у Києві – 145.

Усі ці заклади співробітники ДСНС можуть перевірити також і позапланово, якщо будуть звернення від громадян чи органів контролю.

Про це написав мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

"Усі відремонтовані відділення ми оснащуємо сучасними індикаторами задимлення та системами гасіння. І ми продовжимо встановлювати такі системи в усіх медзакладах міста. Перевіряють у медзакладах, зокрема, як працює обладнання. Особливу увагу приділяють відділенням, де ліжка обладнані подачею кисню. Також перевіряють наявність вогнегасників. Відпрацьовують і дії персоналу лікарень у випадку надзвичайної ситуації", - зазначив Кличко.

Мер Києва висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблих під час пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні.

 

Друзі! Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих під час пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні......

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 5 лютого 2021 р.

 

Нагадаємо, що четверо людей загинуло у пожежі в Запоріжжі, де горіла інфекційна лікарня. Вісьмох людей вдалося врятувати із епіцентру вогню, але троє хворих та лікарка загинули. 

Пожежа в Запоріжжі: у якому стані потерпілі і як відновлюватимуть лікарню

Пожежа в Запоріжжі: у якому стані потерпілі і як відновлюватимуть лікарню

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація