У Києві рятувальники допомогли підлітку визволити руки з небезпечних "прикрас"

У Києві рятувальники допомогли підлітку визволити руки з небезпечних "прикрас"

Фото: Управління ДСНС Києва

15-річний хлопець не міг самостійно вийняти руки з капронових стяжок.

У Києві рятувальники допомогли підлітку визволити руки з небезпечних "прикрас". 15-річний хлопець не міг самостійно вийняти руки з капронових стяжок, які він одягнув на себе під час гри.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Києві.

17 серпня о 19:16 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Києві надійшло повідомлення про те, що підлітки у дворі житлового будинку на проспекті Оболонському просять про допомогу. До місця виклику було направлено рятувальників Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На місці вони встановили, що 15-річний хлопець, граючись, одягнув собі на руки капронові стяжки та не може їх зняти.

За допомогою шансового інструменту рятувальники звільнили руки дитини від небезпечних "прикрас". На щастя, хлопець відбувся тільки легкими подряпинами.

Фото: Управління ДСНС Києва

Рятувальники провели бесіду із постраждалим та його друзями, пояснили правила безпечного відпочинку та попередили про наслідки несвідомої поведінки стосовно себе та оточення.

Нагадаємо, у Вінницькій області хлопчик, граючись на подвір'ї будинку, став жертвою власної цікавості. Він вирішив виміряти глибину собачої нори, а в результаті застряг.

Повʼязані теми:

Наступна публікація