У Києві розшукують чоловіків, які вкрали велосипед із безстанційного прокату

У Києві розшукують чоловіків, які вкрали велосипед із безстанційного прокату

Фото: УНІАН

Сервіс відкрили торік влітку.

У столиці розшукують двох чоловіків, які вкрали велосипед зі безстанційного велопрокату, який знову запрацював у Києві. Там двоколісні не прив’язані та без охорони, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Викрадення велосипеду напередодні вночі зафіксувала камера відеоспостереження. Камера зафіксувала, як двоє хлопців викрали велосипед. За кілька хвилин до цього повз проїхав автомобіль правоохоронців. 

На Троєщині не відкрили жодної станції велопрокату через великий ризик вандалізму

На Троєщині не відкрили жодної станції велопрокату через великий ризик вандалізму

Безстанційний велопрокат – це коли велостанція окреслена лишень синіми прямокутниками на асфальті. Велосипеди тут не прив'язуються, біля них не стоїть охорона. Однак транспорт оснащений навігатором та сигналізацією. Щоб скористатися таким велосипедом, слід завантажити на мобільний додаток. Замок відкривається через сканування коду.

Такий сервіс працює майже у всій Європі. В українській столиці відкрили торік наприкінці літа. Тоді за перші ж два тижня роботи кияни поцупили чотири велосипеди. Знайшли лише один. Злодії намагалися відкрутити колеса і хотіли перефарбувати раму.

Попит на велосипеди українці продемонстрували високий. У мобільному додатку зареєструвалося майже 16 тисяч користувачів, а тому пілотний проект продовжили. Жодної станції велопрокату поки не відкрили на Троєщині, бо саме в цьому спальному районі було забагато фактів вандалізму. Крім того, місячний абонемент подорожчав на 50 грн, а сезонний став 1500.

До кінця весни очікують, що оголосять переможця тендеру і у столиці відкриється понад 200 локацій, на яких буде дві тисячі велосипедів. Поки поліція шукає вкрадене. Відео з камер спостереження розмістили в мережі. Готуються писати заяву до поліції.

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація