У Києві поліція знайшла батьків трирічного знайди

У Києві поліція знайшла батьків трирічного знайди

У Києві поліція знайшла батьків трирічного знайди

Дитину знайшли поблизу метро Дорогожичі

У столиці правоохоронці розшукували батьків 3-річного хлопчика, якого помітили патрульні поблизу метро Дорогожичи, а нікого із дорослих поруч не було, тож малюка забрали до відділу поліції, йдеться в ТСН.19.30.

Батьків почали шукали щойно забрали дитину з вулиці. І врешті, знайшли. Виявилося, це багатодітна родина. Зараз із ними працюють соціальні служби, а правоохоронці з'ясовують, чому хлопчик опинився на вулиці сам. 

«Дитину виявили під час патрулювання Шевченківського району столиці на вулиці Олени Теліги. Зараз він перебуває в управлінні поліції під наглядом ювенальних поліцейських», - повідомили патрульні.

Хлопчика знайшли біля кіоску, самого та наляканого. Це місце, де велика транспортна розв’язка - поруч знаходяться виходи із метро Дорогожичи, зупинка маршруток та тролейбусів. Як малий опинився тут сам, невідомо. Ніхто із продавців десятків кіосків, розташованих поруч, ніколи його не бачив. Не знають малого ні в садочку поблизу, ні на дитячих майданчиках.

Маленький блондин із великими блакитними очима. Дуже привітний, але неговіркий. Сам він про себе поки що розповісти нічого не може. Показує, що йому вже 3 роки. А от як звуть, відгукується і на Назара, і на Богдана.

Із розмови з ним, стає зрозуміло, що він грався у пісочниці нібито з машинкою. Проте при собі жодної іграшки не мав. По дитині видно, він чистий та доглянутий. Розповідає, що живе з мамою. Тож правоохоронці сподіваються знайти рідних хлопчика і просять тих, хто впізнав малого та має будь-яку інформацію, телефонувати за номером 102.

Повʼязані теми:

Наступна публікація