У Києві розпочинають виплату матеріальної допомоги до Великодня

Дата публікації
Перегляди
2360
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві розпочинають виплату матеріальної допомоги до Великодня

Фото: УНІАН

Її отримають малозабезпечені верстви населення.

У Києві від сьогодні розпочинають виплату матеріальної допомоги до Великодня.

Про це заявив на брифінгу 8 квітня міський голова Києва Віталій Кличко.

"Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам. Ми раніше починаємо виплату матеріальної допомоги до Великодня, бо розуміємо, як складно у нинішній ситуації малозабезпеченим людям. Так виплати отримають понад 289 тисяч киян з категорії малозахищених верств населення і виплати розпочнуться вже сьогодні", - розповів він.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Уряд планує доплати пенсіонерам та додаткову допомогу отримувачам субсидій на час карантину

Уряд планує доплати пенсіонерам та додаткову допомогу отримувачам субсидій на час карантину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2360
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація