Коронавірус у Києві: розпочинають вакцинувати вчителів і вихователів

Коронавірус у Києві: розпочинають вакцинувати вчителів і вихователів

Фото: КМДА

У кожному районі визначать навчальний заклад, на базі якого створять центр вакцинації.

Цього тижня у столиці розпочнуть вакцинувати працівників освітніх закладів. Для цього буде підготовлено 10 вакцинальних центрів у кожному районі міста.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, йдеться на сайті КМДА.

"У кожному районі визначать навчальний заклад, на базі якого створять центр вакцинації. Найбільш пристосовані для цього шкільні спортивні зали. Там можна оптимально відпрацювати логістику вакцинальної сесії. Фахівці Держпродспоживслужби спільно з керівництвом навчального закладу та працівниками районних секторів охорони здоров’я налагодять процес вакцинації у центрах. У кожному центрі працюватимуть 1 або 2 вакцинальні бригади, залежно від кількості охочих щепитися", – розповів Поворозник.

Чиновник зауважив, що вакцинуватимуть винятково працівників закладів освіти.

"Попередньо ми провели опитування щодо згоди на вакцинацію. І наразі маємо визначену потребу у вакцинах у районах. Усіх освітян, хто виявив бажання щепитися, попередять про місце та час проведення вакцинації", – зазначив він.

Поворозник нагадав, що вакцинуватимуть працівників освіти вакцинами Pfizer, які поступлять відповідно до розподілу Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, за вихідні у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19 вакциновано майже 3 500 людей.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація