У Києві розкрили аферу з відчуження 400 гектарів землі

У Києві розкрили аферу з відчуження 400 гектарів землі

Фото: УНІАН

Всього мали забрати 24 ділянки у Оболонському, Дніпровському та Дарницькому районах.

Служба безпеки України у Києві не дала вивести земельних ділянок площею майже в 400 гектарів з комунальної власності територіальної громади міста.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

"Оперативники і слідчі СБУ встановили, що група зловмисників через низку незаконних операцій планувала вивести з власності столичної громади 24 земельні ділянки. Вони намагалися узаконити угоду через перепродаж землі "третім" особам. Ділянки розташовані в Оболонському, Дніпровському та Дарницькому районах Києва", – йдеться в повідомленні.

Внаслідок Шевченківський районний суд наклав арешт на ці земельні ділянки орієнтовною оціночною вартістю у 800 млн гривень, заблокувавши можливу перереєстрацію або перепродаж зловмисниками комунальної землі.

В СБУ також уточнили, що злочинна схема здійснювалася за сприяння посадових осіб. "Наразі тривають процесуальні заходи при здійсненні досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння суб’єктами господарювання, за сприяння окремих посадових осіб органів державної влади", - повідомили у відомстві. 

Нагадаємо, що оперативники Нацполіції затримали організаторів квартирних афер і їхніх спільників, які впродовж двох років перепродали сім квартир у Львові на суму понад 7 мільйонів гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація