У Києві різко зростає кількість інфікованих коронавірусом: Кличко назвав, хто хворіє найбільше

У Києві різко зростає кількість інфікованих коронавірусом: Кличко назвав, хто хворіє найбільше

Фото: Associated Press

Кожен сьомий захворілий у Києві - служитель церкви.

У Києві за добу на COVID-19 захворіло ще 78 людей – майже вдвічі більше, ніж за день до цього. Загалом кількість інфікованих новим коронавірусом у столиці сягнула 1298.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 28 квітня.

 За добу захворіли 36 жінок віком від 23 до 74 років і три дівчинки від 11 до 16 років; 36 чоловікiв віком від 23 до 80 років та 3 хлопчики віком від 7 місяців до 17 років.

 22 пацієнти госпіталізували до лікарень столиці. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

Також Кличко назвав загальну статистку. Так, з усіх хворих у столиці 44% жінок і 56% чоловіки. Відсоток інфікованих медпрацівників – 9, що менше ніж загалом в Україні. 14% пацієнтів з COVID-19 – служителі церкви. Щодо віку захворілих: дітей – близько 6%; людей віком 18-29 – 15%; віком 30-49 – найбільше, 43,4%; 50-65 – 23%.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація