У Києві проведуть конкурс на новий герб столиці замість нинішнього "неєвропейського"

У Києві проведуть конкурс на новий герб столиці замість нинішнього "неєвропейського"

Фото: pixabay.com

Робоча група визначає терміни та деталі конкурсу.

У Києві відбудеться конкурс на розробку художнього зображення офіційного символу столиці і Київрада разом з Українським Геральдичним Товариством вже затвердили технічне завдання майбутнього конкурсу.

Проекти зображення Герба мають ґрунтуватися на історичних традиціях Києва. Зображення можуть створюватися індивідуально або творчим колективом. Наразі Київ використовує символіку, яка не повною мірою відповідає принципам, правилам та традиціям європейської геральдики, наголошується у повідомленні столичної міськради.

"Ескізні проекти мають бути розроблені на основі історичних традицій з використанням відомих символів місцевого самоврядування Києва. Таким чином оновлений Герб столиці відповідатиме вимогам історії та сучасності водночас", - зазначив голова робочої групи, заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів.

Герб Києва - зображення з сайту Київради

Деталі проведення конкурсу, його тривалість та терміни визначення переможців робоча група має затвердити найближчим часом.

Нагадаємо, у грудні минулого року провалився конкурс на символ Києва – з понад 100 робіт, надісланих на конкурс, журі не обрало жодного і рекомендувало провести конкурс спочатку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація