У Києві прокуратура з ДФС проводить обшуки в офісі ГІОЦ

У Києві прокуратура з ДФС проводить обшуки в офісі ГІОЦ

Фото: Прокуратура міста Києва

Кримінальне провадження розслідується за фактом пособницьких дій в умисному ухиленню від сплати податків.

Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у Києві проводить обшуки на комунальному підприємстві ГІОЦ. Ці дії відбуваються у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення пособницьких дій в умисному ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія – у період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги КП ГІОЦ. Водночас вказане підприємство, використовуючи грошові кошти КП ГІОЦ у сумі понад 10 млн гривень, нібито замовляло зазначені послуги у підприємства з ознаками фіктивності.

"2 червня 2021 року за адресою КП ГІОЦ проводяться обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України.

Довідково: Комунальне підприємство "Головний Інформаційно-обчислювальний центр" засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

Нагадаємо, хвилю обшуків, що нещодавно прокотилася столицею, мер Києва Віталій Кличко назвав спецоперацією проти нього особисто.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація