У Києві продовжує працювати ринок "Столичний". Скільки людей скуповується та які ціни

Від 23 березня ринок мають закрити.

У Києві, незважаючи на запровадження обмежувальних та карантинних заходів, продовжує працювати ринок "Столичний".

Кореспондент ТСН.ua побував на ринку та дізнався, як він працює та що змінилося після запровадження карантину.

За словами нашого кореспондента, під час заїзду на територію ринку усім міряють температуру, людей практично немає, а от вибір продуктів досить великий.

Щодо цінової політики, то ціни адекватні, продавці навіть скидають ціни. Так, картопля та цибуля по 20 грн. за кг, морква, буряк та капуста по 15 грн.

Вибір м’яса на "Столичному" також досить великий, а прилавки відгороджені плівкою.

Кореспонденту ТСН.ua вдалося поспілкуватися з продавцями ринку, які розказали, що продавців з інших регіонів не пропустили до Київської області.

Своєю чергою, на сайті ринку повідомляється, що він працює у звичайному режимі, оскільки є стратегічним об’єктом соціального призначення.

"Ринок "Столичний" є стратегічним об’єктом соціального призначення. Ми дбаємо про безпеку своїх покупців та співробітників, тож вживаємо додаткові профілактичні заходи, щоб зробити процес здійснення покупок безпечним та зручним", - йдеться у повідомленні від 17 березня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Коронавірус в Україні: що відомо про нових хворих у Чернівцях та Дніпрі

Коронавірус в Україні: що відомо про нових хворих у Чернівцях та Дніпрі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація