У Києві продавець на ринку побив військового пенсіонера, який заступився за жінку

У Києві продавець на ринку побив військового пенсіонера, який заступився за жінку

Поліція затримала нападника через кілька годин після інциденту. / Фото: Facebook/Антон Геращенко

Продавцем виявився 24-річний громадянин Грузії.

У Києві на ринку біля метро "Лісова" продавець на ринку побив військового пенсіонера, який заступився за жінку.

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook написала донька постраждалого Олена Стойко. Вона ж опублікувала відео події.

За словами Олени, жінка з двома синами підійшла до прилавка і хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець на неї накинувся і почав погрожувати. У цей час повз проходив батько Олени, він зробив зауваження продавцю, на що той спробував вдарити чоловіка.

"Тоді батько викликав поліцію і сказав, що буде з'ясовувати стосунки у присутності правоохоронних органів. Продавець тоді викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і говорити, що це його правоохоронні органи", - описала ситуацію Олена Лойко.

У процесі з'ясування стосунків продавець нишком вдарив в обличчя військового пенсіонера. За словами Олени, у її батька перелом носа і "космічний тиск", а продавець і його друзі втекли з місця події.

Член колегії при МВС України, народний депутат України Антон Геращенко ввечері в суботу написав, що поліція затримала нападника через кілька годин після інциденту. Продавцем виявився 24-річний громадянин Грузії. Його особу допомогли встановити його ж земляки з грузинської громади на ринку біля станції "Лісова".

"Всі вони засуджують його підлий напад на літню людину", - зазначив Геращенко.

За словами депутата, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею щодо хуліганства. Якщо травми потерпілого виявляться середньої тяжкості, то звинувачення буде ще тяжчим.

24 річний покидьок, який напав нишком, як шакал, і побив військового пенсіонера біля метро «Лісова», затриманий поліцією...

Опубліковано Антоном Геращенком 26 травня 2018 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація